Sarkastyczny,
czyli strona z lekką dozą ironii.

Listy od czytelników #1


Nadawca: Gównowspaniałechceciebiezjeść
Temat: Czy gówno istnieje naprawdę?

Treść wiadomości:
Tak jak w temacie. Chciałbym z tobą podyskutować na temat: "Czy gówno istnieje naprawdę"? Od zawsze zastanawiałem się nad tym, szukałem osób z którymi mógłbym o tym porozmawiać. Nigdy nie mogłem znaleźć takiej osoby. Sytuacja zmieniła się gdy znalazłem bloga sarkastyczny.pl
Wracając do tematu. Uważam, że tego typu istnienie można spotkać na Ziemi. Jest ono niezwykle rzadkie, ale wciąż spotykane. Ludzie nie zauważają tego typu istnień, jak również i spraw, ale chciałbym to zmienić. Dlatego właśnie postanowiłem do Ciebie napisać. Mam nadzieję, że nawiążemy współpracę i będziemy miło spędzać czas na pogawędkach :D


Oczywiście wiadomość pozbawiłem adresu e-mail, ponieważ nadawca może sobie tego nie życzyć. Niestety autor wiadomości nie napisał swojego imienia, więc zastępczo posłużę się imieniem Janusz.

Drogi Januszku,
bardzo mi miło, że zwróciłeś się z tym problemem do mnie. Muszę przyznać, że akurat w tych sprawach jestem specjalistą. Zacznijmy od początku. Jak już trafnie zauważyłeś - niemalże nikt nie interesuje się tego typu tematyką, ponieważ czasami jest to bardzo skomplikowany i twardy temat. Niezmiernie cieszy mnie, że nic Cię nie powstrzymało od zagłębiania się w tego typu istnienie. Pierwszy raz z owym zagadnieniem spotkałem się gdy byłem jeszcze małym dzieckiem, zmierzyłem się z nim twarzą w twarz. Muszę przyznać, że to było bardzo fascynujące doświadczenie. Trafiłem na niezwykle rzadką odmianę i - wbrew pozorom - wcale nie tak trudno ją znaleźć (albowiem są sposoby, aby przywołać ją samodzielnie w domu). Bez obaw, jestem przekonany, że podczas swojego życia zdołasz poznać wszelkie odmiany, formy i wariacje. Takie istnienia można spotkać niemalże w każdym mieście, szczególnie na początku wiosny - tzw. przebiśniegi.
Januszku, udzielę Ci jednej, bardzo ważnej rady - bądź twardy i przyj przed siebie, nie stawiaj oporu, bo to Ciebie zniszczy. Po prostu oddaj się mu. I ostatecznie odpowiadam na twoje pytanie - tak, gówno istnieje na prawdę.
Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za twoją wiadomość.
Sarkastyczny

0 komentarze:

Prześlij komentarz